Elkapták a kábítószerrel kereskedő osztrákokat
Magyarországon vették a drogot, Ausztriában árulták - egy darabig biztosan nem teszik
Őrizetbe vettek Ausztriában tíz osztrák kábítószer-kereskedőt, akik Magyarországon vásárolt drogot árultak.
2011.08.30 09:52MTIA tíz férfi összesen százezer euró értékben vitt be mefedront Magyarországról Ausztriába. Mintegy 190 kábítószer-fogyasztónak adták el a szintetikus drogot, köztük fiatalkorúaknak is.
A Graz környéki rendőrség féléves nyomozást követően jutott egy felső-stájerországi testvérpár - 17, illetve 19 évesek - , valamint tettestársaik nyomára.
Valamennyi gyanúsított beismerő vallomást tett, jelenleg vizsgálati fogságban tartják őket - írta az ORF.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 6:09 Lövöldözés egy kaliforniai főiskolán
- 20:08 Angliában kitiltják a transznemű nőket a női futballból
- 18:56 Kettős jubileum a pápai Nagytemplomban
- 16:41 Ezért hagyd ki inkább a banánt a smoothie-ból!
- 14:24 Izrael történetének legnagyobb erdőtüzei tombolnak - videók
- 12:21 Izrael légi csapásokat hajtott végre a szíriai elnöki palota közvetlen környezetében
- 10:00 A Győzelem Napjára időzített terrorcselekményt hiúsítottak meg Oroszország déli részén
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06