Égési sérüléseket szenvedett
Ecetsav folyt ki, lezárták a Chinoin gyárat
Nagy erőkkel vonultak a tűzoltók a főváros IV. kerületébe, a Chinoin gyárba, pénteken a déli órákban, ahol egy épületben ecetsav folyt ki.
2011.08.05 12:35ma.huA balesetben egy ember szenvedett égési sérüléseket - értesült a HavariaPress.
Egyelőre tisztázatlan körülmények között folyt ki ecetsav a főváros IV. kerületében, a Chinoin gyár telephelyén egy háromemeletes épület második szintjén, pénteken a déli órákban. A tűzoltók nagy erőkkel vonultak a helyszínre, ahonnan három embert mentettek ki, egyikük súlyos égési sérüléseket szenvedett.
Jelenleg a veszélyes anyag összegyűjtése és semlegesítése zajlik. A tűzoltók az épületet és a gyár területét lezárták, csak védőfelszerelésben lehet megközelíteni.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:41 Óriási vihar csapott le a horvát tengerpartra - videó
- 6:40 Az EU továbbra sem ismeri el a Krím és Szevasztopol orosz annektálását
- 22:38 Ukrán légierő: többen meghaltak és megsebesültek az éjjeli légitámadásban
- 20:37 Az autóbuszokon letölthető, ingyenes digitális könyvekkel népszerűsíti az olvasást a madridi önkormányzat
- 18:27 Többen meghaltak és több mint százan megsebesültek az éjszakai iráni rakétatámadásokban
- 16:58 BM: a közlönyben megjelent kormányhatározat nem a TAJ-kártyára vonatkozik
- 14:55 Megkapta a jogvédelmet a főváros, az Államkincstár nem vonhatja le a szolidaritási hozzájárulást
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06