Egy átjáróban lépett a szerelvény elé
Siófoknál halálra gázolt egy férfit a vonat
A rendőrség közölte: halálra gázolt egy férfit a vonat Siófokon, ezért áll a vasúti forgalom a Balaton déli partján.
2011.07.21 12:10MTIKarsay Kornél, a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense elmondta, hogy a 36 éves férfit nem sokkal fél tizenkettő előtt a Vitorlás utcai átjáróban lépett a vonat elé.
A Mávinform azt közölte, hogy a férfi a jól működő fénysorompó tiltó jelzése ellenére akart átmenni a síneken, ekkor ütötte el a Budapestről Nagykanizsára tartó gyorsvonat.
A baleset helyszínén áll a forgalom, a szemlebizottság jelenleg is vizsgálja a körülményeket. Az utasok elszállítására a MÁV START Zrt. autóbuszokat rendelt a volántól.
Az érintett szakaszon közlekedő vonatok utasai átlagosan húsz-huszonöt perces késésekre számíthatnak. A Budapest - Nagykanizsa vonat nagyjából kétórás késéssel, egy óra körül indulhat tovább.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:38 Döbbenetes felvételek: úgy repedt meg a föld a Fülöp-szigeteken, mintha gyurma lenne
- 6:34 Száz évvel Gaudí halála után új korszak kezdődik: felavatták a Sagrada Família legmagasabb tornyát
- 20:30 A pápa az MI-ről: nem a technológia, hanem a hatalom koncentrációja a legnagyobb veszély
- 18:20 Levendulás törölközőt is kért Ciprusra az előző honvédelmi vezetés - Ruszin-Szendi szerint elszakadtak a valóságtól
- 14:04 Kék villogóval mentették meg az elgázolt kiscicát a kazincbarcikai rendőrök
- 12:00 Vádemelés az Integritás Hatóság elnöke ellen, 140 milliós vagyoni hátrány hűtlen kezelés bűntette és más bűncselekmények
- 10:58 Ökológiai katasztrófa Arizonában: egy tó teljes halállománya elpusztult
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


