A nappali szobára fókuszálnak
Jön az Xbox mobilkészülék?
A Microsoft szerint csupán az a kérdés, hogy mikor rukkolnak elő egy mobil játékplatformmal.
2009.07.20 14:59ictpressA szoftveróriás egyik igazgatója egy interjúban elejtette, hogy a cég szívesen indítana egy mobilos, vagy marokkonzolos eszközt. "A kérdés számunkra inkább az, hogy mikor", mondta el Shane Kim. Lényegében a nappali szobára fókuszálunk hardver szempontból, de az Xbox Live-al egy olyan szolgáltatást építünk, ami egyéb platformokra is kiterjedhet, mondta el a cég alelnöke.
Kim szerint a cég a már most létező kapcsolatokat használná ki az Xbox Live-ban, valamint integrálná a Facebookba, Twitterbe, és a Netflix videokölcsönzőbe. "A felhasználók nem egy elszigetelt élményre vágynak, azt akarják, hogy mindenük be legyen kötve egy helyre", mondta el az alelnök. Arról nem szólt Kim, hogy mikor jelenhet megy egy ilyen eszköz, de arról is homályosan fogalmazott, hogy milyen módon lehet létrehozni egy ilyen platformot, írta meg a Telegraph.
"Beléphetünk egy ilyen piacra egy marokkonzollal, vagy egy telefonnal, de folytathatjuk a jelenlegi csapást, miszerint a Windows Mobile fejlesztését folytatjuk".
Kapcsolódó írások:
- "Szeretem a napalm szagát az Xbox-on"
- A PSP- és iPhone-játékok a legkelendőbbek
- 52 milliárd eredményességi pontot gyűjtöttek össze az Xbox 360 játékosok
- Letiltottak egy leszbikust az Xbox Live-ról
- DoS-támadással vesznek elégtételt vesztes Xbox-játékosok
- Egymillió Xbox tulajdonos nézi a Netflix filmjeit
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:34 Fidesz-kongresszus - Stumpf István: Véget ért az Orbán-korszak
- 20:32 Fidesz-kongresszus - Újraválasztották Orbán Viktort a Fidesz elnökének
- 18:21 Kinevezték az Alkotmányvédelmi Hivatal és a Nemzetbiztonsági Szakszolgálat új vezetőit
- 16:08 Magyar Péter: az illegális migráció elleni harc az Orbán-kormány egyik legnagyobb hazugsága
- 14:06 Magyar Péter: megállapodás született Magyarország és Ukrajna között a kárpátaljai magyarságról
- 12:02 Teljesen átszerveznék a közmédia intézményrendszerét
- 10:00 Meteorológia: jön az első tartósabb kánikula
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


