A Windows 7 hivatalos háttérképe egyelőre titkos
Nem lehet a Windows 7 Starter Edition hátterét megváltoztatni
A netbook használóknak szánt Windows 7 Starter Editionben nem lesz elérhető a felhasználói felület testre szabása.
2009.06.23 15:10ictpressAz operációs rendszer legolcsóbb verziója megtiltja a felhasználóknak az eredeti Windows háttér, színek, és hangok lecserélését, de az OEM partnerek sem szabhatják személyre az operációs rendszert. A Within Windows blog értesüléseit már a Microsoftnál is megerősítették, írta meg a Register. Ahhoz, hogy bármilyen módosítást eszközöljön a felhasználó, frissítenie kell Windows 7 Home Premiumra, vagy magasabb verzióra.
Legalább annyit sikerült már elérni, hogy a Microsoft ne korlátozza a Starter Editionben az egy időben futtatható alkalmazások számát. Nagy valószínűséggel a kalózszájtokat hamar el fogják árasztani a különböző trükkök, és feltört verziók, melyek lehetővé teszik a beállítások módosítását. A Windows 7 hivatalos háttérképét egyelőre homály fedi.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 20:36 Orosz hírszerzés: ukrán-brit provokáció készül a Balti-tengeren
- 18:13 A legsúlyosabb büntetéssel sújthatják a minnesotai gyilkosságok elkövetőjét
- 16:10 Elfogyhatnak Izrael légvédelmi rakétái
- 14:43 NAÜ - Nincs bizonyíték arra, hogy Irán atombombán dolgozna
- 12:33 Tömegsír egy apácák által működtetett anyaotthonnál - közel 800 gyermek holttestét rejtheti egy szennyvíztározó
- 10:04 Újraélesztettek egy két hónapos csecsemőt Fejér vármegyében
- 8:41 Óriási vihar csapott le a horvát tengerpartra - videó
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06