Erőszak
Lövöldözés a YouTube központjában
Magyar idő szerint 22 óra környékén érkezett a hír, hogy a Google-höz tartozó YouTube San Brunó-i központjában egy fegyveres lövöldözni kezdett.
2018.04.04 03:17ma.huA helyszínen dolgozó munkatársak Twitter-posztjaiból lehet sejteni az események súlyosságát, egyesek sérültekről is írnak. Néhány perccel ezelőtt pedig már azt közölte az egyik munkatárs, hogy kimenekítették őket a helyszínről - írja a portfolio.hu.
A Reuters tudósítása alapján a YouTube videómegosztó cég kaliforniai központjában lövöldözés zajlik. A San Bruno városában található cégközpontból többen is hívták a 911 sürgősségi számot, de egyelőre nem lehet tudni, hogy pontosan mi történt, illetve hogy vannak-e áldozatok. A helyi rendőrség mindenesetre figyelmeztetést adott ki a lakosságnak, hogy maradjanak távol a területtől, vagyis a Cherry Avenue és a Bay Hill Drive sarkáról - írja az index.hu.

A BBC meg nem erősített információi szerint egy nő lövöldözik. A San Franciscótól délre található cégközpontban 1700 ember dolgozik. A Kron4 csatorna megszólaltatott egy az épületből kiszabadult dolgozót, aki elmondta, hogy körülbelül húsz lövést hallott az épületben.
A CNN tudósítása szerint mentőautók indultak el a közeli kórházak felé, de ennél pontosabb információkat továbbra sem lehet tudni a sérültek, vagy az esetleges áldozatok számáról. Az első amerikai sajtótalálgatások szerint nem terrorcselekményről van szó, hanem vagy munkahelyi, vagy családi konfliktusról.
A New York Times tudósítására hivatkozva az Mfor azt írta: a lövöldöző nő megölte magát, a kórházzba négy sérült került.
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 16:58 BM: a közlönyben megjelent kormányhatározat nem a TAJ-kártyára vonatkozik
- 14:55 Megkapta a jogvédelmet a főváros, az Államkincstár nem vonhatja le a szolidaritási hozzájárulást
- 12:51 Robbanásveszélyes droglabort találtak a rendőrök egy budapesti bérházban - videó
- 10:42 Microsoft-licencbotrány és az állami technológiai szereplők átláthatósága
- 8:22 Politikai vita a devizahitelezésről - a Mi Hazánk és a Jobbik a bankok felelősségre vonását sürgeti
- 6:37 Trump Mobile - Aranyszínű okostelefonnal bővül Donald Trump üzleti birodalma
- 22:43 Hogyan segíthet a pszichológia abban, hogy jobban érezzük magunkat fürdőruhában?
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06