Baktériumölő laptop
A vékony Samsung X460 Koreából érkezik
A Sony legnagyobb riválisa manapság már nem az Apple, hanem egy földrajzilag sokkal közelebbi cég, a Samsung, amely most egy gyönyörű géppel rukkolt elő.
2008.09.24 11:53Z., ma.huHa a Samsung Macbook Air ellen küldött vetélytársa, az X360 teljesítményét kevesli, és jobban örülne egy erősebb testvérnek, akkor ne keressen tovább a Samsung termékpalettáján. Megérkezett a Samsung X460.
A laptop súlya kb. két kilogram, de a súllyal együtt a képernyő mérete is növekedett, most már 14,1 hüvelykes (a felbontás még mindig 1280 x 800), a hordozható gép vastagsága pedig bőven három centin alul marad. A számítások miatt az Intel Centrino 2 processzornak kell izzadnia, amelyet legfeljebb négy gigányi RAM-mal lehet megtámogatni. A beépített vincseszter kapacitása 120 és 320 GB közötti (nincs SSD-s opció), és természetesen helyet kapott egy LightScribe-os Super Multi Drive DVD író is.
Az nVIDIA GeForce Go 9200M GS videócsippel akár még játszhatunk is (túlzásba azért ne vigyük), míg az internetet wifin (802.11a/b/g/n), ethernet kábelen vagy Bluetooth 2.0+EDR szabványon kerül szívhatjuk magunkba. Szintén található a házban egy 7 az 1-ben kártyaolvasó, és HDMI kimenet. A 6 cellás akksi 5 órányi használatot bír, a 9 cellással ez 7,5 órára növelhető, az egészségünkre pedig egy antibakteriális billentyűzet (ez komoly!!!) vigyáz.
Az árról és az elérhetőségről nincs információnk.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:36 A Guardian szerint Bécsből magángépek szállítják el az Orbán-kormány alatt meggazdagodottak vagyonát
- 20:35 Kósa Lajos nem veszi át parlamenti mandátumát
- 18:33 Közöny a káosz közepén - ezt a férfit egyáltalán nem zavarta, hogy mindenki menekül, tovább evett a Trump-vacsorán
- 16:30 Lövöldözés egy egyetemi ünnepségen - kilenc sérült
- 15:41 XIV. Leó: tolvajok azok, aki azt emberektől elrabolják a béke és nyugalom jövőjét
- 14:20 Csernobil árnya: 40 év tanulsága
- 12:19 ATOMKI: a klímaváltozás előrehaladását jelzi a lucfenyők gyorsuló pusztulása Magyarországon
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


