Haszontalan
Csak e-mail, semmi más
A New York-i illetőségű Peek rövidesen egy olyan mobil eszközt dob piacra, mellyel csupán elektronikus leveleinket kezelhetjük majd.
2008.08.22 13:01koac, ma.huEurópai szemmel mindig is furcsa volt követni a különböző amerikai távközlési szokásokat, míg mifelénk már szinte mindenki mobiltelefonnal rohangált, addig az Egyesült Államokban továbbra is nagy keletje volt a csipogóknak. Hasonlóan furának tűnhet számunkra a Peek új kütyüje, melynek egyetlen funkciója, hogy e-mailjeinket kezelhetjük általa.
Bármilyen meglepőnek is tűnik, a Peeknek mégis sikerült megindokolnia, hogy mi szükség is lehet egy ilyen készülékre. Arra hivatkoznak, hogy egy felmérés azt mutatja, hogy az emberek 90%-ának nem szokása útközben ellenőrizni e-maljeit. Más kérdés, hogy vajon a Peek miért gondolja úgy, hogy az az ember, aki még mobiltelefonját is nehezen veszi igénybe, majd pont egy újabb eszköz hordozásával akarja megoldani azt a problémát, mely valószínűleg számára nem is létezik.
Mindenestre tény, hogy a Peeknek sikerült megnyernie a T-mobile-t magának, így a hazánkban is ismert cég lesz a szolgáltató. Arról egyelőre nincs információ, hogy mekkora tárolókapacitással számolhatnak a leendő vásárlók, mint ahogy arról sem derült még ki semmi, hogy lesz e valamilyen kártyaolvasó slot a gépben. Az viszont biztos, hogy a QWERTY billentyűzettel ellátott készülék szeptember 14-én debütál az Államokban 100 dolláros áron, melyhez egy 20 dolcsis havidíj is járul majd. Mindenképp érdemes lesz figyelemmel követni, hogy lehet e létjogosultsága egy ilyen gépnek. Látatlanban azt kell mondanunk, nem sok.
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 16:01 Alex Soros Hillary Clinton volt vezető tanácsadójával kötött házasságot New Yorkban
- 14:57 Új COVID-variáns terjed - borotvapengeszerű torokfájdalom a fő tünet
- 12:26 Több spanyol városban tiltakoztak ismét a tömegturizmus miatt
- 10:25 Először állít női vezetőt a külső hírszerzés élére a brit kormány
- 8:11 Kijev megerősítette, hogy visszakapott több mint 1200 holttestet Oroszországtól
- 6:10 Iráni Nobel-díjasok és művészek a harcok beszüntetésére szólítottak fel
- 22:38 Parajd - Csökken a Korond-patak sótartalma a folyamatos szivattyúzásnak köszönhetően
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06