F1

Magyar Nagydíj - Rendőri szempontból rendben zajlott a verseny

Öt emberrel szemben tettek szabálysértési, három ember ellen pedig büntetőfeljelentést.

2024.07.22 14:27MTI

Rendőri szempontból rendben zajlott a 39. Forma-1-es Magyar Nagydíj a hétvégén.

A Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság közleményében hétfőn a police.hu oldalon úgy fogalmaztak, a verseny négy napján "kiemelt esemény nem történt a ringen".

A tájékoztatás szerint a rendőrök 88 embert igazoltattak és 51 esetben szabtak ki helyszíni bírságot. Öt emberrel szemben tettek szabálysértési, három ember ellen pedig büntetőfeljelentést.

Bűncselekmény elkövetésén egy férfit értek tetten - írták.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.