Nagyon zümmögnek
Forma-1 - nyolc pilótaülés még szabad
A Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) közleménye szerint még nyolc pilótaülés szabad a 2012-es Forma-1-es autós gyorsasági-világbajnokságra.
2011.12.01 17:50MTIA FIA hivatalos honlapja szerint a Force Indiánál, a Toro Rossonál és a Williamsnél még két-két hely áll rendelkezésre, míg a Lotus és a Hispania istállónál egy-egy pilóta szerződtetésére kerül sor a jövőben. ű
Kedden Kimi Ra:ikkönen igazolt a Lotus Renault csapathoz: a 32 éves finn pilóta - aki négy esztendeje a Ferrarival nyert világbajnoki címet - két évre szóló szerződést kötött az istállóval, amely jövőre Lotus néven indul majd a világbajnoki sorozatban.
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:45 Újabb hőhullám várható a héten
- 16:21 Azbesztmentesítési alappal segíti a kormány a szennyezett településeket
- 14:15 A falhoz vágtak egy kölyökmacskát Mosonmagyaróváron - rendőrségi feljelentés lett az ügyből
- 12:43 Kapitány István: folytatódik a minisztériumhoz tartozó állami vállalatok átvilágítása
- 10:42 Meteorológia: egy hét alatt közel 6 Celsius-fokkal csökkent a Balaton vizének hőmérséklete
- 8:32 Barbárok estek neki Gödöllőn a Leyland sövényeknek - életek munkáját tették tönkre
- 6:31 Pósfai Gábor: több mint 1,5 milliárd forintos koncert szervezésére is kapott megbízást a Lounge-cégcsoport
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


