Hamarabb letolják a lányok a bugyit
A Facebookon ismerkedők azonnal ágyba bújnak?
Egy, az Egyesült Államokban készült felmérés szerint a Facebook és más közösségi portálok miatt új párok esetében sokkal kevesebb idő telik el az első együttlétig.
2011.02.04 13:08napidoktor.huA Shape és a Men's Fitness magazinok harmadik éves felméréséből kiderült, hogy ötből négy nő, és ötből három férfi véli úgy, hogy a digitális közelség sietteti az első szexuális együttlétet.
Ennek ellenére csupán a nők harmincnyolc százaléka vallotta be, hogy emiatt valóban hamarabb feküdt le partnerével.
Az okos telefonok és a laptopok is nagyban hozzájárulnak a kapcsolatok elmélyüléséhez, de a legnépszerűbb eszköz a mai napig az sms.
A férfiak harminckilenc százalékkal, a nők pedig százötven százalékkal sms-eznek többet, mint amennyit telefonálnak.

A felmérésben megkérdezettek hatvanöt százalékát sms üzenetben hívták el az első randira, negyvenkilenc százalékuk pedig Facebook üzenetben kapta a meghívást.
A kémkedésben a nők vezetnek: a megkérdezettek hetvenkét százaléka nézett utána az új partner volt barátnőinek.
A remény az interneten is utoljára hal meg: a megkérdezettek nyolcvanegy százaléka ugyanis szakítás után sem törölné Facebookos kapcsolatát exével, sőt hetvenöt százalékuk rendszeresen leellenőrizné volt kedvese profilját.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 16:41 Ezért hagyd ki inkább a banánt a smoothie-ból!
- 14:24 Izrael történetének legnagyobb erdőtüzei tombolnak - videók
- 12:21 Izrael légi csapásokat hajtott végre a szíriai elnöki palota közvetlen környezetében
- 10:00 A Győzelem Napjára időzített terrorcselekményt hiúsítottak meg Oroszország déli részén
- 8:15 Európa Tanács: a sajtószabadság védelme kötelezettség, nem lehetőség
- 6:13 Kína szerint a koronavírus-járvány az USA-ból indulhatott ki
- 22:15 Halálos áldozata is van az észak-kínai robbanásnak
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06