Figyeljen jobban, milyen kenyeret vesz!
Ijesztő kenyér-teszt: matt, nyers, koszos az alja
Vekniket és szeletelt kenyereket tesztelt a Kosár magazin, szigorú ítészek segítségével: sajnos sem a küllemük, sem belső tulajdonságaik nem bizonyultak túl jónak.
2008.03.13 19:26MTIA 12 vekni kevés kivétellel a következő megjegyzésekre késztette a bírálókat: egyenlőtlen a felülete, matt, repedt, árkos, nyomott, nem szép a formája, koszos az alja. A csomagoltak között az egyik belsejében óriási lyukak tátongtak, volt keletlen, élesztős ízű, nyersnek mondható, repedt, morzsás és akadt, amelyiknek a bele elvált a héjától. A kenyerek zöme kóstolásra se szerepelt jobban.
Íztelen, jellegtelen éppen úgy akadt köztük, mint erősen élesztős, savanyú, dohos. A veknis kenyerek mezőnyében csupán egy kiváló akadt, a Nonstop sütöde félbarnája. Öt kenyér kapott jó minősítést, 6 közepest. A szeleteltek közül is egy lett kiváló, a Delta pékség félbarna kenyere. Volt olyan kenyér, amelynek kilója 580 forintba került, miközben a kategóriagyőztes 280 forintba került, ugyancsak kilónként.
A szeletelt-csomagoltnál a még megfelelt félbarna kenyér címkéje 478 forintot mutatott, ezzel szemben a kategória legjobbjáért 245 forintot kellett fizetni - állapította meg a Kosár magazin tesztcsapata.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:20 Levendulás törölközőt is kért Ciprusra az előző honvédelmi vezetés - Ruszin-Szendi szerint elszakadtak a valóságtól
- 14:04 Kék villogóval mentették meg az elgázolt kiscicát a kazincbarcikai rendőrök
- 12:00 Vádemelés az Integritás Hatóság elnöke ellen, 140 milliós vagyoni hátrány hűtlen kezelés bűntette és más bűncselekmények
- 10:58 Ökológiai katasztrófa Arizonában: egy tó teljes halállománya elpusztult
- 8:55 Mozgó autóba ugrott egy félmeztelen férfi Csepelen, majd fojtogatni kezdte a női utast
- 6:53 Nyávogás a motortérből: tűzoltók mentettek ki egy bajba jutott kiscicát Budapesten
- 16:14 Robot rúgott meg egy gyereket egy kínai vidámparkban - videóra vették az esetet
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


