Babaváráskor az egész család gömbölyödik
Hat kilót híznak a terhesség alatt - a kispapák...
Bő hat kilót híznak átlagosan egy terhesség alatt a kispapák Nagy-Britanniában.
2010.05.25 07:44MTIAz 5 ezer férfira kiterjedt felmérés kiderítette, hogy nagyobb adag étkeket kapnak, 41 százalékuk pedig több rágcsálnivalóra akad otthon neje várandóssága alatt, mint máskor, és persze - ki mit talál azé (is) alapon - nem áll ellent.
A megkérdezettek negyede azt mondta, szolidaritásból evett többet az áldott időszakban, hogy párja kevésbé érezze kellemetlennek saját hízását. A kispapák "terhességi" étektoplistája: pizza, csoki, krumpliszirom, sör.
Átlagosan 5 centivel bővül derékkörfogatuk, minden negyedik kispapa terhességi ruhatárra kényszerül, azaz kénytelen bővebb nadrágokat venni. A kispapáknak csak egyharmada csatlakozik a szülés után párjuk terhességi súlytöbbletet leadó fogyókúrás étrendjéhez. Az átlagkismama egyébként 15-16 kilót hízik - gyerekestül, magzatvizestül - terhessége végére - adta hírül a BBC brit sajtóorgánum.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 14:55 Megkapta a jogvédelmet a főváros, az Államkincstár nem vonhatja le a szolidaritási hozzájárulást
- 12:51 Robbanásveszélyes droglabort találtak a rendőrök egy budapesti bérházban - videó
- 10:42 Microsoft-licencbotrány és az állami technológiai szereplők átláthatósága
- 8:22 Politikai vita a devizahitelezésről - a Mi Hazánk és a Jobbik a bankok felelősségre vonását sürgeti
- 6:37 Trump Mobile - Aranyszínű okostelefonnal bővül Donald Trump üzleti birodalma
- 22:43 Hogyan segíthet a pszichológia abban, hogy jobban érezzük magunkat fürdőruhában?
- 20:52 Brit meleg pár ellen emeltek vádat egy örökbe fogadni kívánt csecsemő megerőszakolása és meggyilkolása miatt
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06