Csak időnként villantsa fel a vadmacska körmöket!
A nők a szerelemre voksolnak - de mi a helyzet a férfiakkal?
Azt tudjuk, hogy a nők nagyobb hányada a szerelmet a szex elé helyezi, és hogy egy szerelmi kapcsolatot többre tartanak, mint egy szexuális kapcsolatot.
2010.07.28 17:43
Egy friss felmérés szerint a férfiak többre értékelik a harmonikus családi életet, mint az izgalmas szexet. Azok a férfiak, akik azt állítják, hogy fontosabb nekik a jó kapcsolat, mint a jó szex, most számokkal támaszthatják alá érveiket.
Huszonnyolcezer véletlenszerűen kiválasztott férfival készítettek telefoninterjút a szexről és az életről az Egyesült Államokban, Angliában, Franciaországban, Németországban, Olaszországban, Spanyolországban, Mexikóban és Brazíliában. Az eredmény azt mutatta, hogy a férfiak a férfiasságuk értékelésének tekintetében többre tartják, ha becsületes embernek ítéli meg őket a társadalom, és jó véleménnyel vannak róluk a barátaik, mint ha sok barátnőjük és változatos nemi életük van.
Amikor az életminőséget kellett osztályozniuk, egyharmaduk válaszolta azt, hogy a jó egészség a legfontosabb, ezt követte a harmonikus családi élet (ezt huszonhat százalékuk helyezte előtérbe), majd a sorban a jó párkapcsolat következett (tizenkilenc százalék). Mindösszesen két százalék válaszolta azt, hogy a szexuális élet minősége a legfontosabb.
Ha hihetünk a tanulmánynak jobb, ha elsősorban a törődő és gondoskodó feleség mintaképéhez közelítünk hosszú távon, akihez egy fárasztó nap után szívesen hazatér a férfi, és csak időnként villantjuk fel vadmacska körmeinket.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:36 A Guardian szerint Bécsből magángépek szállítják el az Orbán-kormány alatt meggazdagodottak vagyonát
- 20:35 Kósa Lajos nem veszi át parlamenti mandátumát
- 18:33 Közöny a káosz közepén - ezt a férfit egyáltalán nem zavarta, hogy mindenki menekül, tovább evett a Trump-vacsorán
- 16:30 Lövöldözés egy egyetemi ünnepségen - kilenc sérült
- 15:41 XIV. Leó: tolvajok azok, aki azt emberektől elrabolják a béke és nyugalom jövőjét
- 14:20 Csernobil árnya: 40 év tanulsága
- 12:19 ATOMKI: a klímaváltozás előrehaladását jelzi a lucfenyők gyorsuló pusztulása Magyarországon
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


