A FÁK osztály volt a csata tárgya...
Csatát nyert Fellegi Matolcsy ellen
Ismét csatát nyert Fellegi Tamás minisztériuma a Matolcsy György által vezetett tárca ellen, ezúttal az Oroszországgal és a volt szovjet térséggel foglalkozó FÁK osztály volt az áldozat - írta pénteki számában a Napi Gazdaság.
2010.10.15 07:38Napi GazdaságA lap szerint ez az osztály a Nemzetgazdasági Minisztérium külkereskedelem-fejlesztési főosztálya alatt működött az Európa és az Európán kívüli osztályok mellett, jelezve, hogy Oroszországra és a FÁK-államokra külön is koncentrálnak. A Napi Gazdaság úgy tudja, az osztály feladatait részben egy új egység, a BRIC országokkal (azaz Brazíliával, Oroszországgal, Indiával, illetve Kínával) és a nagybefektetőkkel foglalkozó osztály veszi át.
A Napi Gazdaság szerint az, hogy a Fellegi Tamás vezette Nemzeti Fejlesztési Minisztérium magának akarja az orosz és a FÁK területet, természetesnek is tekinthető. Mint írták, Fellegi ugyanis a magyar-orosz gazdasági együttműködésért felelős kormánybiztos is egyben.

Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 20:36 Orosz hírszerzés: ukrán-brit provokáció készül a Balti-tengeren
- 18:13 A legsúlyosabb büntetéssel sújthatják a minnesotai gyilkosságok elkövetőjét
- 16:10 Elfogyhatnak Izrael légvédelmi rakétái
- 14:43 NAÜ - Nincs bizonyíték arra, hogy Irán atombombán dolgozna
- 12:33 Tömegsír egy apácák által működtetett anyaotthonnál - közel 800 gyermek holttestét rejtheti egy szennyvíztározó
- 10:04 Újraélesztettek egy két hónapos csecsemőt Fejér vármegyében
- 8:41 Óriási vihar csapott le a horvát tengerpartra - videó
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06