"A morális válság egyik fő oka"
Schiffer: keveset tudunk a rendszerváltás időszakáról
A közszereplők jogállásának pontos értelmezését és a belbiztonsági akták sorsának megbízható rendezését sürgette az LMP frakcióvezetője a 180 percben.
2010.07.22 14:42MR1- KossuthA Lehet Más a Politika a későbbi törvénykezés szempontjából fontosnak tartja a közszereplők jogállásának pontos értelmezését, valamint a korábbi belbiztonsági akták sorsának megbízható rendezését.
Schiffer András, a párt frakcióvezetője a 180 percben kifejtette: a ma tapasztalható morális válság egyik fő oka az, hogy keveset tudunk a rendszerváltás időszakáról.
Mint mondta, a közös nemzeti minimum megteremtéséhez szükség van arra, hogy ismerjük történelmünket.
Schiffer András a valutaalappal kapcsolatban elmondta: parlamenti egyeztetést kezdeményez a követendő tárgyalási stratégiáról.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:45 Újabb hőhullám várható a héten
- 16:21 Azbesztmentesítési alappal segíti a kormány a szennyezett településeket
- 14:15 A falhoz vágtak egy kölyökmacskát Mosonmagyaróváron - rendőrségi feljelentés lett az ügyből
- 12:43 Kapitány István: folytatódik a minisztériumhoz tartozó állami vállalatok átvilágítása
- 10:42 Meteorológia: egy hét alatt közel 6 Celsius-fokkal csökkent a Balaton vizének hőmérséklete
- 8:32 Barbárok estek neki Gödöllőn a Leyland sövényeknek - életek munkáját tették tönkre
- 6:31 Pósfai Gábor: több mint 1,5 milliárd forintos koncert szervezésére is kapott megbízást a Lounge-cégcsoport
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


