Első fokon felmentették a politikust
Pert vesztett az UD Zrt. Katona Tamás ellen
Első fokon felmentette Katona Tamást az UD Zrt. által felhozott vádakban a Pesti Központi Kerületi Bíróság - írta csütörtöki számában a Népszava.
2010.03.04 08:37NépszavaAz Ud Zrt. tavaly nyáron nagy nyilvánosság előtt, aljas indokból, jelentős érdeksérelmet okozó rágalmazás miatt perelte be a szocialista politikust, aki egy parlamenti interpellációra adott válaszában azt állította, hogy a sajtóból származó értesülések szerint a vagyonvédelmi cég politikai megrendelésre figyelt meg képviselőket és pártvezetőket.
„A bíróságon bebizonyítottuk, hogy az akkori sajtóértesülésekből valóban le lehetett vonni ezt a következtetést, amit a bíró el is fogadott, és nem látta indokoltnak a rágalmazás tényét” – mondta el a Népszavának az államtitkár. Hozzátette: a cég jogi képviselője a február 23-i ítélethirdetésen bejelentette, hogy fellebbez a nem jogerős ítélet ellen.
Kapcsolódó írások:
- Debreczeni Józsefet elítélték rágalmazás miatt az UD Zrt.-ügyben
- Első fokon Stumpfnak adtak igazat az UD Zrt.-s ügyben
- UD Zrt.-ügy - Tombor András feljelenti Herényi Károlyt
- "Fatális tévedés" történt: Terítéken az UD Zrt. ügy!
- Hamarosan dönt az ügyészség a Laborc Sándor elleni hamis vád ügyében
- UD Zrt.-ügy: Dávid és Herényi is a szocialisták kezében vannak
- Eljárást indított az adatvédelmi biztos az UD Zrt.-s ügy miatt
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:05 Gyalogosok közé hajtott egy autó Londonban
- 21:14 A szerb elnök bejelentette a lemondását, de a politikában marad
- 20:10 Négyen meghaltak a 3-as főúton Bükkábránynál történt balesetben
- 18:08 Csak délután három ember merült el a Dunában. Egyiküket holtan találták meg, két embert továbbra is keresnek
- 16:16 Utah államában már százezer hektárnál nagyobb területet perzselt fel bozóttűz
- 14:04 Azonnal megszűnt az MTVA és a Duna Médiaszolgáltató Zrt. vezérigazgatóinak megbízatása
- 12:01 Hőség - Szombattól harmadfokú a hőségriasztás
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


