"Békeidőben, demokráciában"
Kövér László: háborús pusztítás után kell rendet teremteni
Békeidőben, demokráciában kell majd háborús pusztítás következményeit az új kormánynak kezelni és rendet teremteni - mondta Kövér László, a Fidesz országos választmányának elnöke kedden Pápán egy lakossági fórumot megelőző sajtótájékoztatón.
2010.02.16 19:16MTINem csak a gazdaság, a közbiztonság, az oktatás, az egészségügy van romokban, hanem a "szó szoros értelmében mindenhol rendet kell tenni" - jelentette ki az ellenzéki politikus.
Kövér László szerint "vissza kell helyezni a normális emberi gondolkodást és a normális erkölcsi érzéket is a jogaiba".
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:09 Repülő zuhant lakóházakra Kaliforniában - a pilóta életét vesztette
- 8:15 Fizikusok fejtették meg a rózsaszirom ikonikus formájának titkát
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
- 18:02 Trump pápaként? - AI-generált képpel és kijelentéseivel kavart vihart az amerikai elnök
- 16:01 Pápaválasztás - Már elkészült az új pápa ruhája, három különböző méretben
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06