Indul az országgyűlési választásokon
Ismét színen Torgyán József
Torgyán József régi-új pártjával indul az országgyűlési választásokon - jelentette be a volt politikus a Népszabadság szerdai számában közölt interjújában.
2009.10.14 07:14Népszabadság"Egyetlen fillér nélkül csinálom a Torgyán-Kisgazda-Koalíciót - ezen a rövid néven fogunk indulni -, puszta lelkesedésből, hatalmas munkabírással" - mondta az interjúban Torgyán József. A Torgyán-Kisgazda-Koalíció alkalmat ad a tömegeknek, hogy ne arra a pártra szavazzanak, amely ellehetetlenítette a nemzeti oldalt, és hátba szúrta legfőbb szövetségesét, és még csak nem is nemzeti.
A nemzeti érzelmű tábor a mi bázisunk, amelynek tagjai megtalálhatók az MSZP és a Fidesz szavazótáborában is, de legnagyobb részük a szavazásoktól távol maradtak köreiben található - magyarázta Torgyán József.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 14:50 Brutális közúti baleset a Yellowstone Nemzeti Park közelében
- 12:30 Egyre nagyobb veszélyt jelent az emberekre a madárinfluenza
- 10:09 Repülő zuhant lakóházakra Kaliforniában - a pilóta életét vesztette
- 8:15 Fizikusok fejtették meg a rózsaszirom ikonikus formájának titkát
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06