Választás 2026

Orbán Viktorral és Semjén Zsolttal egyeztetett a köztársasági elnök

A hirtelen fellázadt MTI valahogy nem akart a hírről bővebben beszámolni, így csak egy rövid megemlékezést tartunk az eseményről.

2026.04.15 20:00MTI

Orbán Viktor kormányfővel, a Fidesz elnökével és Semjén Zsolt miniszterelnök-helyettessel, a Kereszténydemokrata Néppárt elnökével egyeztetett a köztársasági elnök a hivatalában szerdán. Sulyok Tamás ezt Facebook-oldalán közölte.

A parlamentbe jutó pártok vezetőivel folytatott egyeztetések sorában a Fidesz-KDNP vezetőivel is a következő időszak első teendőiről, az Országgyűlés alakuló ülésének megszervezéséről beszéltek - tudatta.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.