Hableány-tragédia
Rendőrség: hajózási zárlat van érvényben a Duna egy fővárosi szakaszán
A hajóforgalom a folyó budai oldalán tud haladni.
2019.05.30 09:09ma.huA szerda esti hajóbaleset mentesítési munkálatai miatt hajózási zárlat van érvényben a Dunán az Árpád híd és a Margit híd pesti oldalán - közölte a rendőrség csütörtök reggel a honlapján.
A közlemény szerint a zárás május 30-án 6 óra 20 perctől visszavonásig van érvényben.
A hajóforgalom a folyó budai oldalán tud haladni - tették hozzá.
Legalább heten meghaltak, amikor összeütközött két hajó szerda este a Budapesten, a Dunán a Margit híd közelében, és az egyik elsüllyedt. A balesetnek hét könnyű sérültje van, kihűléses tünetekkel vitték őket kórházba. Az elsüllyedt hajó fedélzetén 33 dél-koreai turista és kéttagú személyzet tartózkodott.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:53 Axiom-4 - Kapu Tibor elindult a Nemzetközi Űrállomásra
- 10:52 Hőség - Magas középhőmérsékletre figyelmeztet a meteorológiai szolgálat szerdán és csütörtökön
- 8:44 A Baleár-szigetek partjainál kezüknél és lábuknál összekötözött holttesteket találtak
- 6:03 Halhatatlanság és emberi szuperképességek 2030-ra? A tudomány már dolgozik rajta!
- 20:58 WikiLeaks - Hollywood évtizedek óta háborús narratívát épít Irán ellen
- 18:56 Hőség - NGM: harmadfokú riasztás lesz érvényben kedd 00.00 órától csütörtök 24.00 óráig
- 16:46 Amerikai bombázás Irán ellen - titkos művelet, megtévesztés és totális meglepetés
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06