Rekord összeget vásároltak a munkáltatók
Sok üdülési csekk került a karácsonyfa alá
Decemberben rekord összegű kedvezményes üdülési csekket vásároltak a munkáltatók a dolgozóiknak, valamint azok hozzátartozóinak.
2008.12.29 11:25Objektív HírügynökségDecemberben rekord összegű kedvezményes üdülési csekket vásároltak a munkáltatók a dolgozóiknak, valamint azok hozzátartozóinak.
Örömmel fogadták a munkavállalók - az év végéhez kötődő megnövekedett szabadidő miatt is - a több mint tizenkétezer hazai szolgáltatónál felhasználható fizetési eszközt - tudatta az Objektív Hírügynökséggel a Magyar Nemzeti Üdülési Alapítvány.
Az üdülés, pihenés, kikapcsolódás, egészségmegőrzés, betegségmegelőzés és a szabadidősport terén működő hazai vállalkozásokból egyre többen kapcsolódnak be az üdülési csekket elfogadók körébe.
A munkáltatók által biztosított üdülési csekkek jótékony hatása máris érzékelhető a belföldi turisztikai, kulturális, szabadidős szolgáltatók megnövekedett forgalmában.
Az év egészében közel kétmillió honfitársunk életminőségének javulásához járult hozzá a Magyar Nemzeti Üdülési Alapítvány által kibocsátott és forgalmazott kedvezményes üdülési csekk.
Az üdülési csekk elterjedésének növekedése sokak szabadidő eltöltésének szokásait is megváltoztatja.
Mind többen látogatják hazánk szép tájait, ismerkednek nevezetességeivel, vesznek részt aktivitást igénylő programokon és gondoskodnak saját maguk és családtagjaik jó közérzetéről.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 5:41 A venezuelai földrengésben meghalt a korábbi MLB-játékos gyönyörű felesége
- 22:05 Gyalogosok közé hajtott egy autó Londonban
- 21:14 A szerb elnök bejelentette a lemondását, de a politikában marad
- 20:10 Négyen meghaltak a 3-as főúton Bükkábránynál történt balesetben
- 18:08 Csak délután három ember merült el a Dunában. Egyiküket holtan találták meg, két embert továbbra is keresnek
- 16:16 Utah államában már százezer hektárnál nagyobb területet perzselt fel bozóttűz
- 14:04 Azonnal megszűnt az MTVA és a Duna Médiaszolgáltató Zrt. vezérigazgatóinak megbízatása
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


