Reklamáció
Gusztustalan, áruházlánci húsról terjed fotó a Facebookon
Sokak szerint csak lejáratókampány, mások szerint olcsó húsnál ez nem meglepő.
2018.06.21 03:30ma.huArról már a ma.hu is írt, hogy egy hentes vallomása szerint beteg, rákos állatokat dolgoznak fel, egyszerűen csak kivágják a szembetűnő elváltozásokat, a többit pedig feldolgozzák és eladják.
Legalább ennyire gusztustalan az az emberi fogyasztásra szánt hús, amit a posztoló tett közzé.
A kommentekben azonban megoszlanak a vélemények, sokak szerint csak le akarja járatni az üzletláncot a háziasszony, mások szerint az olcsó húst sosem szabad megvenni, megint mások szerint pedig teljesen valós a helyzet, a sok hormon, permetszer, rossz tartási körülmények valóban beteggé teszi azokat az állatokat, amit aztán feldarabolva a boltokba kerülnek.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:28 Elfogtak egy férfit a brit miniszterelnök londoni házában történt tűzesettel kapcsolatban
- 6:27 DK: nem lehet eltitkolni a kínai hitel feltételeit
- 20:23 Tűz volt Keir Starmer brit miniszterelnök londoni házában
- 18:55 A Hamász átadta a Nemzetközi Vöröskereszt képviselőinek Edan Alexander túszt
- 16:51 Főpolgármesteri Hivatal: Karácsony Gergely felmentette a BKV vezérigazgatóját
- 16:42 Kelemen Hunor levélben kéri az erdélyi magyar közösséget George Simion megállításához
- 14:00 Kisiklott egy vonat Debrecennél, miután kacsaszállító kamionnal ütközött - videó
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06