Szavaztak
Földi István lett Kocsord polgármestere
Az időközi önkormányzati választást azért kellett megtartani a 2800 lelkes Kocsordon, mert a Barkaszi Sándor (Fidesz-KDNP) polgármester vezette képviselő-testület január 28-án feloszlatta magát.
2016.05.09 04:30MTIFöldi István, a Jobbik Magyarországért Mozgalom jelöltje nyerte a vasárnap tartott időközi polgármester-választást a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Kocsordon - közölte az előzetes eredmények alapján a település megbízott jegyzője az MTI-vel. A községben a képviselő-testület összetételéről is döntöttek a választók.
Takács Csaba tájékoztatása szerint a 2447 választópolgárból 1425 jelent meg az urnáknál, ami 58 százalékos részvételi arányt jelent. Földi Istvánra 539 szavaztak, Pintér Zsigmond (független jelölt) 427, Gombos Lászlóné (független jelölt) 414 voksot kapott, Pásku Károly, a Magyar Munkáspárt jelöltje 17 szavazatot szerzett.
A hat képviselői helyért huszonhat jelölt indult, az eredmények későbbre várhatók.
Az időközi önkormányzati választást azért kellett megtartani a 2800 lelkes Kocsordon, mert a Barkaszi Sándor (Fidesz-KDNP) polgármester vezette képviselő-testület január 28-án feloszlatta magát.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:45 Sírva fakadt egy indiai turista, miután marhahúsos hamburgert kapott egy malajziai McDonald's-ban
- 21:02 Soha nem látott hőség tombol Európában - a rendőrség a vízágyúkat is beveti
- 19:35 Tovább romlik a helyzet: ismét takarékosságra kérik a veresegyháziakat
- 17:21 Végre megszólalt a tizenegyedik emeletről kizuhanó Németh Zsanett szobatársa
- 15:17 A vétlen sofőr mögött haladt, végignézte saját gyermeke halálát az apa Bükkábránynál
- 13:08 Nyolchektáros tűz pusztított Vaskút és Gara között
- 11:58 A venezuelai földrengésben meghalt az argentin futballista egész családja
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


