Illegális bevándorlás
Drasztikusan csökkent a határsértők száma
Töredékére csökkent a határsértők száma az elmúlt napokban Magyarországon, amióta életbe lépett a balkáni zárlat.
2016.03.11 09:29ma.huCsütörtökön összesen húsz illegális határátlépőt tartóztattak fel a déli határon, miközben kedden még 127 határsértővel szemben intézkedtek.
Kovács Zoltán kormányszóvivő az M1-en azt mondta: a kedvező számok nem jelentik automatikusan, hogy a következő napokban nem emelkedik újra 100 fölé az elfogottak száma. Az embercsempészek ugyanis folyamatosan keresik az új útvonalakat.
Nem szabad hátradőlni. Annak lehetősége, hogy a korábban használt útvonalak újra felélednek, mindennapos veszély – fogalmazott Kovács Zoltán.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:31 HunGarian Baja - A fokozott tűzveszély miatt nem rendezik meg a tereprali versenyt Várpalotán
- 20:28 Hőség - A vezetékes ivóvíz felhasználásának mérséklését kéri a Fővárosi Vízművek
- 18:27 Vizes Eb - Kós Hubert aranyérmes 200 méteres hátúszásban
- 16:37 Tarló- és bozóttüzek pusztítanak több vármegyében
- 14:24 Magyar Péter: dunai fenékküszöb építését rendelte el a kormány
- 10:35 Augusztus 20. - Audiovizuális show keretében rendezik a tűzijátékot
- 8:35 Karácsony Gergely: két és fél paksi atomerőműnyi energia rejlik a budapesti temetőkben
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


