Bíróság elé állhat a fiatal külföldi
Megpróbálta megerőszakolni, majd fojtogatta áldozatát
Bíróság elé állhat az a fiatal külföldi férfi, aki megpróbált megerőszakolni egy idősödő asszonyt a Börzsönyben, majd amikor ellenállásba ütközött, fojtogatni kezdte áldozatát.
2015.12.12 07:55HavariapressA nyomozás jelenlegi adatai szerint a 24 éves, román állampolgárságú férfi november 1-jén késő délután, négy óra körül támadott meg egy idősödő asszonyt, aki a Kemence és Diósjenő közötti erdős területen sétált. Az 58 éves nővel közölte, hogy meg akarja erőszakolni, majd amikor a sértett ellenállt, földre lökte és fojtogatni kezdte.
A támadásnak az vetett véget, hogy két arra járó turista megzavarta az elkövetőt, aki ezután elmenekült a helyszínről. A sértett csak négy nappal később tett feljelentést, ennek nyomán viszont a verőcei rendőrök már másnap, a helyszín közelében elfogták a feltételezett tettest.
A 24 éves férfit elfogták és előállították, majd gyanúsítottként hallgatták ki, szexuális erőszak kísérlete miatt, s az illetékes bíróság november 8-án elrendelte az előzetes letartóztatását is.
Az ügy nyomozása a napokban lezárult, s a Váci Rendőrkapitányság bíróság elé állítási javaslattal küldte meg a keletkezett iratokat az illetékes ügyészség részére.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 5:41 A venezuelai földrengésben meghalt a korábbi MLB-játékos gyönyörű felesége
- 22:05 Gyalogosok közé hajtott egy autó Londonban
- 21:14 A szerb elnök bejelentette a lemondását, de a politikában marad
- 20:10 Négyen meghaltak a 3-as főúton Bükkábránynál történt balesetben
- 18:08 Csak délután három ember merült el a Dunában. Egyiküket holtan találták meg, két embert továbbra is keresnek
- 16:16 Utah államában már százezer hektárnál nagyobb területet perzselt fel bozóttűz
- 14:04 Azonnal megszűnt az MTVA és a Duna Médiaszolgáltató Zrt. vezérigazgatóinak megbízatása
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


