Programajánló
Nemzeti Korrupciós Múzeum néven szervez vándorkiállítást a DK
A Demokratikus Koalíció Nemzeti Korrupciós Múzeum néven vándorkiállítást indít, hogy bemutassa a kormánynak, hol vannak azok a források, amelyekkel segíteni lehet a magyar gazdaságot.
2015.07.01 03:30MTIA párt alelnöke, Varju László szerint ma Magyarországon az éves korrupciós költségek elérik az ezermilliárd forintot.
A sajtótájékoztató alatt a DK aktivistái fotókat, feliratokat megjelenítő képeket tartottak, amelyek Varju László elmondása szerint a kiállítás részei lesznek. Garancsi István, a Videoton FC tulajdonosa már a kormánydöntés előtt elnyerte a vízi világbajnokság előkészítését, Mészáros Lőrinc felcsúti polgármester pedig a gazdasági élet minden területén igyekszik jelen lenni, miközben "személyre szabott döntéssel segítik az ő munkáját" - hozott példákat, hozzátéve, a miniszterelnök édesapja, Orbán Győző "nem átall, most már nem első alkalommal" Natura 2000-es területen bányát nyitni.
A korrupció "legnagyobb melegágyának" az adóhatóságot nevezte, és bírálta a stadionépítéseket.
Első lépésben az ilyen ügyekben érintett városokba szeretnék elvinni a vándorkiállítást, és el akarnak jutni Felcsútra is - jelezte Varju László.
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 20:07 Gyönyörű baleset - ütközés után beindult a tüzijáték-rakomány a kamionban - videó
- 18:53 Újabb idegenhonos faj bukkant fel az Alcsi Holt-Tiszán - már szaporulat is bizonyítható
- 16:03 Alien-szerű lények vonultak át az úton Kingsportban - videó
- 14:31 Hatalmas tűz tombol a horvát tengerparton
- 12:11 Egy idős férfi autóval ment le Róma híres nevezetességén, a Spanyol lépcsőn - videó
- 10:04 Ékszerteknős-invázió - Tatabányán és Veresegyházon már megkezdték az eltávolításukat
- 8:50 Ismét magyar katonaorvos került vezető pozícióba a NATO-ban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06