Áprilisi időközi
Tapolcai választás: Pad Ferenc az MSZP és a DK közös jelöltje
Pad Ferencet közös jelöltként indítja a Magyar Szocialista Párt és a Demokratikus Koalíció Veszprém megye 3. számú választókerületében, Tapolcán az áprilisi időközi országgyűlési választáson.
2015.02.14 16:02MTIA két párt által az MTI-hez szombaton eljuttatott közös közlemény szerint Pad Ferenc közlekedésmérnök szakmai munkája mellett évtizedek óta szakszervezeti vezetőként is tevékenykedik. Az Alumíniumipari Dolgozók Szakszervezeti Szövetségének elnöke, és egyéni körzetben győztes önkormányzati képviselőként dolgozik az ajkai képviselő-testületben. Eddigi pályafutása, szakmai és érdekképviseleti munkája, széles körű ismertsége a garancia arra, hogy az Országgyűlésben is méltó módon, hitelesen képviselheti a térségben élők érdekeit - írták.
A két párton kívül már a Közmunkás Szakszervezet és a Munkát, Kenyeret, Tisztességes Béreket Egyesület is bejelentette, hogy támogatja a jelöltet - olvasható a közleményben. A jelölt várja valamennyi demokratikus párt és civil szervezet támogatását - tették hozzá.
Veszprém megye 3. számú választókerületében azért kell időközi országgyűlési választást tartani, mert a térség tavaly áprilisban megválasztott fideszes országgyűlési képviselője, Lasztovicza Jenő januárban elhunyt. A választást április 12-én tartják. A voksoláson hatvan település választópolgárai vehetnek részt.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 5:41 A venezuelai földrengésben meghalt a korábbi MLB-játékos gyönyörű felesége
- 22:05 Gyalogosok közé hajtott egy autó Londonban
- 21:14 A szerb elnök bejelentette a lemondását, de a politikában marad
- 20:10 Négyen meghaltak a 3-as főúton Bükkábránynál történt balesetben
- 18:08 Csak délután három ember merült el a Dunában. Egyiküket holtan találták meg, két embert továbbra is keresnek
- 16:16 Utah államában már százezer hektárnál nagyobb területet perzselt fel bozóttűz
- 14:04 Azonnal megszűnt az MTVA és a Duna Médiaszolgáltató Zrt. vezérigazgatóinak megbízatása
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


