Vádemelés
Bosszú: targoncával borította fel a főnök Audiját
Vádat emelt az ügyészség azzal a férfival szemben, aki egy munkaügyi vita miatt targoncával nyársalta fel főnökének Audiját Nagykanizsán, és felborította azt.
2014.09.18 09:52Havariapress
freedigitalphotos.net/graur razvan ionut
A vádirat szerint a férfi 2014. július 15-én, ittas állapotban kereste fel korábbi nagykanizsai munkahelye, egy húsüzem ügyvezetőjét, azzal a kéréssel, hogy vegyék fel ismét munkára.
A cég vezetője elutasította a kérést, mire az erősen feldúlt lelkiállapotú férfi beugrott a telephely udvarán parkoló targoncába, elindította, és a felemelt targoncavillával oldalról felnyársalta az ügyvezető által használt Audi A5 típusú személygépkocsit.
A teljesen átszúrt gépkocsit ezután még fel is borította, így a gépkocsiban az oldalán és a tetején csaknem két és fél millió forintnyi kár keletkezett. Az ügyben a Nagykanizsai Járási Ügyészség rongálás, valamint jármű önkényes elvételének büntette miatt emelt vádat a Nagykanizsai Járásbíróság előtt.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:31 HunGarian Baja - A fokozott tűzveszély miatt nem rendezik meg a tereprali versenyt Várpalotán
- 20:28 Hőség - A vezetékes ivóvíz felhasználásának mérséklését kéri a Fővárosi Vízművek
- 18:27 Vizes Eb - Kós Hubert aranyérmes 200 méteres hátúszásban
- 16:37 Tarló- és bozóttüzek pusztítanak több vármegyében
- 14:24 Magyar Péter: dunai fenékküszöb építését rendelte el a kormány
- 10:35 Augusztus 20. - Audiovizuális show keretében rendezik a tűzijátékot
- 8:35 Karácsony Gergely: két és fél paksi atomerőműnyi energia rejlik a budapesti temetőkben
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


