Kisebb-nagyobb hibákat találtak
Nem lett tökéletes az 1-es villamos felújított szakasza
A Városi Vasútépítő Konzorciumnak 12 darab, a sínek hőtágulását felfogó úgynevezett síndilatáció környékét kell kicserélnie, mivel a sínszálak deformálódtak.
2014.06.10 18:59MTIKisebb kivitelezési hibákat talált a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) az 1-es villamos felújított, Bécsi út és Puskás Ferenc Stadion közötti szakaszán. A kivitelező elismerte és kijavítja a hibákat.
A BKK keddi, az MTI-hez eljuttatott közleménye szerint a Városi Vasútépítő Konzorciumnak 12 darab, a sínek hőtágulását felfogó úgynevezett síndilatáció környékét kell kicserélnie, mivel a sínszálak deformálódtak. Az okokat egyelőre vizsgálják.
A garanciális javítások ideje alatt a szerelvények csak 30 kilométeres óránkénti sebességgel közlekedhetnek. A felújítást végző cég a dilatációs hibákat elismerte.
A kivitelező hibát fedezett fel emellett a Honvédkórház előtti szakaszon is: a vágány melletti terület kialakításánál a vágány alá behúzódó üreget találtak. Ezt vélhetően a kórház felújítási munkái okozták.
A BKK jelezte: a vonalszakasz műszaki átadás-átvétele még nem történt meg, ez a hibák kijavítása után fejeződhet be.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:05 Gyalogosok közé hajtott egy autó Londonban
- 21:14 A szerb elnök bejelentette a lemondását, de a politikában marad
- 20:10 Négyen meghaltak a 3-as főúton Bükkábránynál történt balesetben
- 18:08 Csak délután három ember merült el a Dunában. Egyiküket holtan találták meg, két embert továbbra is keresnek
- 16:16 Utah államában már százezer hektárnál nagyobb területet perzselt fel bozóttűz
- 14:04 Azonnal megszűnt az MTVA és a Duna Médiaszolgáltató Zrt. vezérigazgatóinak megbízatása
- 12:01 Hőség - Szombattól harmadfokú a hőségriasztás
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


