Csókakő
Négy "bátor", fekete ruhába öltözött férfi támadt a képviselőjelölt nőre
Az MSZP azt írta: rövid időn belül ez a második eset, hogy a baloldali ellenzék békésen kampányoló tagjaira támadnak. Szombat reggel késsel támadt egy férfi egy MSZP-s aktivistára Zuglóban
2014.03.31 07:25MTINégy, feketébe öltözött fiatalember támadt rá szombaton, Csókakőn a kormányváltó erők Fejér megyei képviselőjelöltjére, Herczog Editre, illetve az őt kísérőkre. Az egyik támadó kitépte a kezükből a Nők a változásért feliratú molinót, és magával vitte - közölte az MSZP vasárnap az MTI-vel. A rendőrség a feltételezett elkövetőt előállította és eljárást indított ellene.
Juhász Károly, a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense közölte: a móri rendőrkapitányságon szombat este tett feljelentés szerint Csókakő belterületén az országgyűlési választásokon induló jelölt kampánysétáján egy ismeretlen férfi a résztvevők kezéből kivette a molinót, majd gépjárművel elhajtott. Személyi sérülés nem történt.
A rendőrök egy csókakői parkolóban megtalálták az eltulajdonított molinót. Nem sokkal később tulajdon elleni szabálysértés miatt meghallgattak egy 33 éves helyi lakost, aki a szabálysértés elkövetését nem ismerte el. A férfit - aki a kampányséta résztvevői szerint a gépjárművet vezette - a feljelentő felismerte.
A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense közleményében tudatta: a férfival szemben a további eljárást a móri rendőrkapitányság folytatja le.
Az MSZP azt írta: rövid időn belül ez a második eset, hogy a baloldali ellenzék békésen kampányoló tagjaira támadnak.
Szombat reggel késsel támadt egy férfi egy MSZP-s aktivistára Zuglóban, a Bosnyák téren. A rendőrség a késsel hadonászó férfit előállította.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 5:41 A venezuelai földrengésben meghalt a korábbi MLB-játékos gyönyörű felesége
- 22:05 Gyalogosok közé hajtott egy autó Londonban
- 21:14 A szerb elnök bejelentette a lemondását, de a politikában marad
- 20:10 Négyen meghaltak a 3-as főúton Bükkábránynál történt balesetben
- 18:08 Csak délután három ember merült el a Dunában. Egyiküket holtan találták meg, két embert továbbra is keresnek
- 16:16 Utah államában már százezer hektárnál nagyobb területet perzselt fel bozóttűz
- 14:04 Azonnal megszűnt az MTVA és a Duna Médiaszolgáltató Zrt. vezérigazgatóinak megbízatása
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


