Drog
Kendertermesztőt fogtak Szentesen
Az otthonában termesztett kendert egy 34 éves szentesi férfi és az előállított kábítószert később el is adta. A gyanúsított részleges beismerő vallomást tett.
2014.01.15 10:27MTIA Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság közleménye szerint egy Csordás közi házban tartott házkutatás során a rendőrök 27 tő kendernövényt foglaltak le.
A gyanú szerint a férfi a szárított növényi törmelék értékesítésén kívül palántákat termesztett, ezt támasztja alá az a füzet, amelyet a nyomozók a lakásában megtaláltak. A gyanúsított ebben pontos nyilvántartást vezetett az általa nevelt növényekről, valamint arról, hogy azokat mikor és kinek értékesítette. Az eddig beszerzett bizonyítékok szerint a férfi 2012 végétől az elfogásáig akár több száz tő, a marihuána alapanyagául szolgáló növényt termeszthetett.
A gyanúsított a kihallgatásán részletes beismerő vallomást tett. Elmondta, hogy kábítószer termesztéséből és értékesítéséből tartotta fenn magát, és az így megszerzett jövedelemből szerette volna megvásárolni a házat.
A férfi ellen kábítószer-kereskedelem bűntettének gyanúja miatt indult eljárás, a bíróság elrendelte a gyanúsított előzetes letartóztatását.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 5:41 A venezuelai földrengésben meghalt a korábbi MLB-játékos gyönyörű felesége
- 22:05 Gyalogosok közé hajtott egy autó Londonban
- 21:14 A szerb elnök bejelentette a lemondását, de a politikában marad
- 20:10 Négyen meghaltak a 3-as főúton Bükkábránynál történt balesetben
- 18:08 Csak délután három ember merült el a Dunában. Egyiküket holtan találták meg, két embert továbbra is keresnek
- 16:16 Utah államában már százezer hektárnál nagyobb területet perzselt fel bozóttűz
- 14:04 Azonnal megszűnt az MTVA és a Duna Médiaszolgáltató Zrt. vezérigazgatóinak megbízatása
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


