Magyarország érdekében?
Bajnai: újra kell kötni a szolidaritási szerződést
Bajnai Gordon szerint a felemelkedő Magyarország érdekében újra kell kötni a szolidaritási szerződést.
2013.10.17 20:40MTIAmelyet a jelenlegi kormány például az egykulcsos adóval és az oktatás átalakításával felmondott, hogy beinduljon a gazdaság, és a törtető helyett a törekvő ember váljék Magyarország erkölcsi mércéjévé - nyilatkozta.
Az Együtt-PM szövetség vezetője csütörtök este tatabányai fórumán azt mondta, az a legfontosabb, hogy valódi, fenntartható munkát tudjanak adni az embereknek. Ma 300-400 ezer ember "a társadalmon kívül él", semmilyen ellátása, jövedelme nincs - tette hozzá. Nekik egy együttműködéshez, feltételekhez kötött támogatást szeretnének biztosítani az elkövetkezendő években, azzal a feltétellel, hogy vegyenek részt a munkakeresésben, tegyenek meg mindent, hogy munkájuk legyen - jelentette ki.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:55 A Hamász átadta a Nemzetközi Vöröskereszt képviselőinek Edan Alexander túszt
- 16:51 Főpolgármesteri Hivatal: Karácsony Gergely felmentette a BKV vezérigazgatóját
- 16:42 Kelemen Hunor levélben kéri az erdélyi magyar közösséget George Simion megállításához
- 14:00 Kisiklott egy vonat Debrecennél, miután kacsaszállító kamionnal ütközött - videó
- 12:40 Szigorítja a bevándorlási szabályokat a brit kormány
- 10:27 A geotermikus energiát hasznosítanák Zalaegerszegen
- 8:25 Víztechnológiai kutatóközpontot hoz létre a Pannon Egyetem Nagykanizsán
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06