Horváth-Bolla Zsuzsanna helyesbít
Tévedett a Jobbik
Magyarországi Evangélikus Egyház kommunikációs vezetője, Horváth-Bolla Zsuzsanna közölte: a Jobbik hajléktalanokkal kapcsolatos szerdai budapesti sajtótájékoztatóján tévesen hangzott el annak az egyházi szervezetnek a neve, amely fedél nélkül élőket látott el az V. kerületben.
2012.05.11 09:48MTI"A hírben szereplő egyház nem a Magyarországi Evangélikus Egyház, és nem is egyházunk valamely szervezete, karitatív egyesülete, hanem a Magyarországi Evangéliumi Testvérközösség által működtetett szervezet" - írta a kommunikációs vezető.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:09 Repülő zuhant lakóházakra Kaliforniában - a pilóta életét vesztette
- 8:15 Fizikusok fejtették meg a rózsaszirom ikonikus formájának titkát
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
- 18:02 Trump pápaként? - AI-generált képpel és kijelentéseivel kavart vihart az amerikai elnök
- 16:01 Pápaválasztás - Már elkészült az új pápa ruhája, három különböző méretben
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06