A párt szerint csak látszatlépések történnek
A Jobbik hiányolja a valódi az igazságtételt
Gaudi-Nagy Tamás bejelentette: a Jobbik szerint az, hogy a kormány és a kormánypártok nem támogatták az igazságtétellel kapcsolatos szigorító jobbikos indítványokat azt bizonyítja, hogy a kormány csak látszatlépéseket tesz az ügyben.
2011.12.05 16:55MTIAz ellenzéki politikus ismertette: az alkotmányügyi bizottság hétfői ülésén a kormány képviselője és a kormánypárti bizottsági tagok sem támogatták a Magyarország alaptörvényének átmeneti rendelkezéseiről szóló törvényhez benyújtott jobbikos módosító indítványokat.
Ezekben Gaudi-Nagy Tamás többek között azt javasolja, hogy államosítsák az MSZMP által "törvénytelenül felhalmozott" és jelenleg az MSZP tulajdonában álló vagyont, illetve hogy oszlassák fel az MSZMP jogutódját, az MSZP-t.
Az ellenzéki képviselő szerint a kormány ezen módosító indítványok elutasításával elismerte, hogy nem kívánja végigvinni az igazságtételt, illetve hogy a jelenlegi javaslat csak "gumicsont", amelynek célja, hogy elterelje a figyelmet az ország problémáiról.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 20:36 Orosz hírszerzés: ukrán-brit provokáció készül a Balti-tengeren
- 18:13 A legsúlyosabb büntetéssel sújthatják a minnesotai gyilkosságok elkövetőjét
- 16:10 Elfogyhatnak Izrael légvédelmi rakétái
- 14:43 NAÜ - Nincs bizonyíték arra, hogy Irán atombombán dolgozna
- 12:33 Tömegsír egy apácák által működtetett anyaotthonnál - közel 800 gyermek holttestét rejtheti egy szennyvíztározó
- 10:04 Újraélesztettek egy két hónapos csecsemőt Fejér vármegyében
- 8:41 Óriási vihar csapott le a horvát tengerpartra - videó
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06