Nincs vásár
Zárolt a kormány, nem jönnek a mentőautók
Zárolta a kormány az eset- és rohamkocsik, a "sima" mentőautók, valamint a mentőhelikopter vásárlására szánt teljes idei keretet.
2011.10.03 07:48MTIA Magyar Nemzet szerint az egészségügyi államtitkárság a három beszerzésből egyelőre csak az egyikre kért mentességet, s azt meg is kapta, kérdés azonban, hogy mi lesz a többivel.
Az Országos Mentőszolgálatot (OMSZ) roham- és esetkocsik vásárlására kiírt pályázata épp aláírás előtt állt, amikor megérkezett a hír a kabinet döntéséről - írta a Magyar Nemzet, hozzátéve, hogy a közbeszerzés hónapok óta húzódott.
A "sima" mentőautókra egy mintegy félmilliárdos közbeszerzést nemrég írtak ki, a mentőhelikopterekre szóló tendert még nem hirdették meg, s kérdés, hogy ezután lesz-e rá lehetőség. A lap úgy tudja, a három zárolt beszerzés közül az egészségügyi államtitkárság egyelőre csak az eset- és rohamkocsikra kért mentességet, amit meg is kapott.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:45 Újabb hőhullám várható a héten
- 16:21 Azbesztmentesítési alappal segíti a kormány a szennyezett településeket
- 14:15 A falhoz vágtak egy kölyökmacskát Mosonmagyaróváron - rendőrségi feljelentés lett az ügyből
- 12:43 Kapitány István: folytatódik a minisztériumhoz tartozó állami vállalatok átvilágítása
- 10:42 Meteorológia: egy hét alatt közel 6 Celsius-fokkal csökkent a Balaton vizének hőmérséklete
- 8:32 Barbárok estek neki Gödöllőn a Leyland sövényeknek - életek munkáját tették tönkre
- 6:31 Pósfai Gábor: több mint 1,5 milliárd forintos koncert szervezésére is kapott megbízást a Lounge-cégcsoport
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


