Új részleget alapít a BMW
Külön részleg jön létre a BMW-nél városi kocsiknak
Project i néven külön részleget hoz létre a BMW: az új csoport egyedüli feladata a városi autók fejlesztése és az azokhoz fűződő koncepciók kidolgozása. Az sem kizárt, hogy új márka is létrejön az anyacégen belül - ezt még nem döntötték el.
2008.03.20 19:10ma.huNorbert Reithofer BMW-vezető bejelentése szerint a BMW Project i néven új, külön részleget hoz létre. Ennek feladata kizárólag az új városi modell kifejlesztése. A Projekt teljességgel önálló - emelte ki Reithofer elszántságukat.
Az önállóság nem is árt: komoly elvárásaik vannak. Néhány éven belül számos megoldással kell előrukkolni dizájn, meghajtás, emisszió és közlekedésfejlesztési téren is. Az sem kizárt (bár még nem is eldöntött), hogy új márkát hoznak létre a célra.
Hamarosan kiderülhet: még idén tisztázni akarják a meghajtás kérdését, ezt követően pedig jöhetnek a designerek - hallunk még a nevében is innovatív (ezt jelképezi az i a névben) csoportról.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 20:36 Orosz hírszerzés: ukrán-brit provokáció készül a Balti-tengeren
- 18:13 A legsúlyosabb büntetéssel sújthatják a minnesotai gyilkosságok elkövetőjét
- 16:10 Elfogyhatnak Izrael légvédelmi rakétái
- 14:43 NAÜ - Nincs bizonyíték arra, hogy Irán atombombán dolgozna
- 12:33 Tömegsír egy apácák által működtetett anyaotthonnál - közel 800 gyermek holttestét rejtheti egy szennyvíztározó
- 10:04 Újraélesztettek egy két hónapos csecsemőt Fejér vármegyében
- 8:41 Óriási vihar csapott le a horvát tengerpartra - videó
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06