Kormánymű meghibásodás lehet az ok
Visszahívási akció a Mercedesnél
Visszahív 85 ezer luxusautót a Mercedes-Benz az Egyesült Államokban a kormánymű lehetséges meghibásodása miatt.
2010.10.11 15:11MTIA vállalat a 2010-es Mercedes C-Class, valamint a 2010/2011-es E-Class Coupe és Cabriolet modelleket hívja vissza a szervizekbe. A társaság szóvivője szerint nemcsak az Egyesült Államok, hanem más országok is érintettek a visszahívási akcióban, de nem említette meg, hogy mely országokról van szó.
A német cégcsoport indoklása szerint a kormánymű felmondhatja a szolgálatot a kormányrásegítő folyadék elszivárgása miatt. Ha ez bekövetkezik, akkor "a jármű irányíthatatlanná válhat, s fennáll a baleset veszélye" - áll a cég közleményében.
Október elején a BMW rendelt vissza autókat - 198 ezret Észak-Amerikában, 350 ezret világszerte - lehetséges fékhiba miatt.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:38 Virágzó árokpart miatt kap felszólításokat egy vecsési lakos, miközben országosan a vágatlan május terjed
- 8:09 Lövöldözés Monoron: a TEK tűzharcban lőtte le a rendőrökre támadó férfit
- 6:29 Távozik Such György az Országgyűlés főigazgatói posztjáról
- 21:21 ORFK: több mint 2550 jogsértést állapított meg a Roadpol-ellenőrzés
- 19:18 Magyar Péter: történelmi léptékű a kormány előtt álló munka
- 17:03 Letették az esküt a Tisza-kormány miniszterei
- 15:59 Négy minisztérium vezetői vétójogot kapnak a kormányzati döntéshozatali mechanizmusban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


