Fizetni fogsz, te autós!
Nem ad felmentést a pályamatrica alól a rendszerhiba
Vagy más útvonalat választottak, vagy nagy merészen mégis a sztrádán autóztak azok, akik ma reggel nem tudtak pályamatricát venni. Akik a sztrádát választották, azoknak sem kell aggódniuk: nem büntetik meg őket, ha még ma, utólag megveszik a szelvényt.
2010.10.08 17:37MR1- KossuthÓrákon át nem lehetett autópálya-matricát vásárolni sem SMS-ben, sem a benzinkutaknál péntek reggel.
Béni Gyöngyi, az autópálya-kezelő szóvivője az MR1-Kossuth Rádiónak azt mondta, számítástechnikai probléma okozta a leállást, 9 óra 20 percre tudták megjavítani a rendszert.
Azoknak, akik emiatt matrica nélkül használták az autópályát, utólag kell megvásárolniuk a szelvényt még a mai napon, az ellenőrzésnél ezt a pár órát méltányosan kezelik.
Nem azt vizsgálják majd, hogy megadott időben, az ellenőrzés időpontjában volt-e valakinek matricája, az a lényeg, hogy a mai napra szólóan legyen jogosultsága. Azt, aki nem tud a mai napra érvényes matricát felmutatni, megbüntethetik.
Béni Gyöngyi azt mondta, csak akkor merült volna fel, az, hogy ne kelljen utólag se megvenni a szelvényt, ha hosszabb ideig tart a rendszer leállása
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:38 Virágzó árokpart miatt kap felszólításokat egy vecsési lakos, miközben országosan a vágatlan május terjed
- 8:09 Lövöldözés Monoron: a TEK tűzharcban lőtte le a rendőrökre támadó férfit
- 6:29 Távozik Such György az Országgyűlés főigazgatói posztjáról
- 21:21 ORFK: több mint 2550 jogsértést állapított meg a Roadpol-ellenőrzés
- 19:18 Magyar Péter: történelmi léptékű a kormány előtt álló munka
- 17:03 Letették az esküt a Tisza-kormány miniszterei
- 15:59 Négy minisztérium vezetői vétójogot kapnak a kormányzati döntéshozatali mechanizmusban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


