A Peugeot örömautók hagyományának folytatója
Peugeot RCZ 2009 legszebb autója
Az RCZ, a Peugeot első "kis szériás" modellje kapta a 2009-es Év Legszebb Autója címet a 25. Nemzetközi Autófesztiválon, mert 62 országból több mint százezren szavaztak rá az Interneten
2010.02.12 19:13ma.huA Peugeot RCZ-nek ítélt Év Legszebb Autója cím nagy elismerés a márka néhány hete leleplezett alkotásának, amely újszerű vonalaival tökéletesen fejezi ki a mottót : Peugeot, MOTION & EMOTION.
RCZ : koncentrált érzelmek
Sokkal több egy megvalósult koncepcióautónál – az RCZ új fejezetet nyit a Peugeot örömautóinak történetében. A 2+2 üléses kupé kifejező, energikus formájának legfőbb jellegzetessége a kettős buborék-tető, a hátsó ablak és a két alumíniumív. A kifinomult utastér sportos és előkelően elitista környezetbe helyezi a vezetőt, aki itt maradéktalanul kiélvezheti az RCZ nagyszerű menettulajdonságait.
Az RZC hallatlan lelkesedést váltott ki a közönségből. Amikor bemutatták a legutóbbi Frankfurti Autószalonon, két napon belül lekötötték az RZC Limited Edition mind a kétszáz számozott példányát.
RCZ : a Peugeot örömautók hagyományának folytatója
E becses díj elnyerésével – immár negyedik alkalommal került a Peugeot-hoz –, a márka fennállásának kétszázadik jubileumi évében, az RCZ látványosan testesíti meg az örömautók hagyományát, amelyek meghatározó szerepet játszottak a Peugeot történetében és arculatának kialakításában, ugyanakkor a nagyszerű jövő ígéretét hordozza.
Mindegy, hogy a 205 GTI, a 206 CC, a 207 RC, a 302 Darl’Mat, a 306 S 16, a 402 Eclipse, a Coupé 406 vagy az 504 kerül szóba, mindegyikük stílusa, vezetésének élvezete és innovatív designja hozzájárult a márka hírnevéhez.
Az RCZ, ez az egyéni, stílusos autó, áprilistól jelenik meg a világ több mint harminc országának piacán, ahol méltó nagykövete lesz a Peugeot eleganciájának és sportosságának.

Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:34 Az EU egy vagyont biztosít az európai és ukrán védelmi ipar fellendítésére
- 18:31 Sikeresen visszatért a Sencsou-19 űrhajó legénysége a kínai űrállomásról
- 16:27 A Sztálingrád elnevezést kapta Volgográd repülőtere
- 14:18 Több százezer ember maradt áram nélkül súlyos viharok nyomán az USA-ban
- 12:17 Többen meghaltak egy étteremben keletkezett tűzben Északkelet-Kínában
- 10:15 Kanadai miniszterelnök: Kanada soha nem lesz az 51. amerikai állam
- 8:14 Eurostat: csökkent tavaly a közúti balesetben elhunytak száma az EU-ban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06