GYSEV
A halálos balesetet követően ismét járnak a vonatok Csornánál
A vasúti átjáróba egy személyautó lassítás, illetve megállás nélkül hajtott be, s összeütközött a Budapestről Sopronba tartó intercityvel.
2015.12.16 07:09MTI
Ismét közlekednek a vonatok Csornánál, ahol korábban vonattal ütközött össze egy személyautó egy vasúti átjáróban, és a balesetben az autó mindkét utasa meghalt - tájékoztatott a GYSEV Zrt. szóvivője.
Rázó László a korábbi tájékoztatást pontosítva közölte: a Kóny és Csorna közötti, fél- és fénysorompóval nem biztosított vasúti átjáróba egy személyautó lassítás, illetve megállás nélkül hajtott be, s összeütközött a Budapestről Sopronba tartó intercityvel.
A mozdony maga alá gyűrte a személygépkocsit és mintegy háromszáz méteren át maga előtt tolta.
Az ütközés következtében az autó utasai életüket vesztették, a vonaton utazók közül senki sem sérült meg. Az utasokat vonatpótló buszokkal szállították Csorna és Győr között, az intercity járatok pedig terelő útvonalon, Hegyeshalom felé közlekedtek.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 15:00 Trump - Azonnali tűzszünetben állapodott meg India és Pakisztán
- 14:00 Hozz magaddal lapátot! - Elképesztő összefogás zajlik a Parajdi sóbánya megmentéséért - videók
- 12:50 Nyílt utcán, forgalomban csapott le a TEK egy ukrán állampolgárra a kémügy miatt - videó
- 10:46 Pakisztán védelmi minisztere - Jelenleg nincs napirenden az atomeszközök bevetése India ellen
- 8:42 Pakisztán nagyszabású katonai műveletet indított India ellen
- 6:38 Feszül a helyzet: India rakétákat lőtt három pakisztáni légibázisra
- 18:21 Könyvet írt a nő, akit elraboltak, megerőszakoltak, kibeleztek és félig levágták a fejét
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06