Egy katonai repülőtér kifutópályáján száguldott
308 km/órás sebességgel száguldott egy vak férfi
Új sebességrekord született vak vezetésből, mármint vak autós vezetéséből: 308,78 kilométeres óránkénti sebességgel száguldott egy belga férfi egy Lamborghini Gallardo típusú kocsival.
2008.10.13 15:03MTIA 43 éves Luc Costermans négy évvel ezelőtt veszítette el látását egy baleset miatt. A mostani sebességcsúcsot nem forgalmas autópályán, hanem egy franciaországi katonai repülőtér kifutópályáján erte el. Természetesen nem egyedül ült a kocsiban, hanem irányítósegéddel.A drága autó nem Costermans-é, csupán kölcsön kapta. A vak vezetési sebességrekordot eddig egy brit férfi tartotta, ő 268-as tempóval hajtott 2005-ben egy tuningolt BMW-vel.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:38 Virágzó árokpart miatt kap felszólításokat egy vecsési lakos, miközben országosan a vágatlan május terjed
- 8:09 Lövöldözés Monoron: a TEK tűzharcban lőtte le a rendőrökre támadó férfit
- 6:29 Távozik Such György az Országgyűlés főigazgatói posztjáról
- 21:21 ORFK: több mint 2550 jogsértést állapított meg a Roadpol-ellenőrzés
- 19:18 Magyar Péter: történelmi léptékű a kormány előtt álló munka
- 17:03 Letették az esküt a Tisza-kormány miniszterei
- 15:59 Négy minisztérium vezetői vétójogot kapnak a kormányzati döntéshozatali mechanizmusban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


