Autóroncsból Transformer
Autobotot épített a kínai roncstelep tulajdonos
Amint a képen látható, fura építményt készített egy kínai roncstelep tulajdonos, amely a telep bejáratánál elhelyezve igyekszik felhívni a figyelmet az ott működő vállalkozásra.
2008.10.13 18:00Kapás Róbert, ma.huA tervező nagy rajongója lehet a képregényeknek (vagy a filmeknek), ezért gyártott házilag egy olyan emberszabású, földönkívüli autobotot, amilyen azokban szerepel. Egész biztosan sajnálja, hogy alkotása nem szerepel majd a Transformers egész estés mozifilm most készülő második részében, noha kétség sem fér hozzá, hogy a kínai transformer közel olyan meggyőző mint Optimus vagy Megatron.
Legérdekesebb része a régi BMW 7-es „fej”, de a két majdnem teljesen sértetlen karosszériából összetákolt lábak is jól mutatnak. A házi autobot egyetlen komoly hátránya, hogy semmilyen körülmények között nem tud visszaváltozni szuperjárgánnyá, így sajnos bolygónkat sem mentheti meg.

Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:05 Gyalogosok közé hajtott egy autó Londonban
- 21:14 A szerb elnök bejelentette a lemondását, de a politikában marad
- 20:10 Négyen meghaltak a 3-as főúton Bükkábránynál történt balesetben
- 18:08 Csak délután három ember merült el a Dunában. Egyiküket holtan találták meg, két embert továbbra is keresnek
- 16:16 Utah államában már százezer hektárnál nagyobb területet perzselt fel bozóttűz
- 14:04 Azonnal megszűnt az MTVA és a Duna Médiaszolgáltató Zrt. vezérigazgatóinak megbízatása
- 12:01 Hőség - Szombattól harmadfokú a hőségriasztás
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


