Ez a Genesis tényleg nagyot szól!
Leleplezik a Hyundai Genesist Párizsban
Az új Genesis szedán is látható lesz a Párizsi Autószalonon. A Hyundai új, teljesítményorientált, hátsókerék hajtású szerkezetére épülő Genesist úgy alakították ki, hogy az általa nyújtott érzékelhető minőség ugyanolyan szintű legyen, mint a vezető európai prémium márkák modelljeinél.
2008.09.29 18:30ma.huA bőséges alapfelszereltség vetélytársai fölé emeli a Genesis szedánt. A Hyundai él az alkalommal, s mielőtt döntést hozna az autó európai forgalmazásáról, tanulmányozza, milyen reakciókat vált ki luxusautója a kontinens közönségéből.
A vadonatúj, hátsókerékhajtású, 2+2 üléses Genesis Coupe Show Car lesz a kiállítás másik sztárja. Ez az egyedi autó a Hyundai valaha készített legdinamikusabb járműve, meghökkentő, remek stílussal és fejlett futómű-technológiával.
A Genesis Coupe Show Car felvillantja a sorozatgyártású modell stíluselemeit – a ’Z’ vonalvezetést és az erőteljes íveket -, és ezeket felnagyítva egyedülálló látványt teremt.
A ’Sonic Orange’ fényezés drámai megjelenést kölcsönöz a modellnek, s ezt még tovább fokozza a csupasz, szénszál-erősítésű tető és motorháztető, valamint más egyedi elemek, amelyek a súlycsökkentést segítik.

Kapcsolódó írások:
- Egy vaskos szabadidő autó a Hyundaitól: ix55
- A vadonatúj i20 lesz a Hyundai kiállításának sztárja a párizsi autószalonon
- A Hyundai i30 öt csillagos minősítést ért el az Euro NCAP töréstesztjén
- Nem veszik fel a munkát a Hyundai dolgozói?
- A Hyundai kifejlesztette az új, takarékos Kappa-motort
- Hyundai i30cw: új irányvonalak
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 6:29 Távozik Such György az Országgyűlés főigazgatói posztjáról
- 21:21 ORFK: több mint 2550 jogsértést állapított meg a Roadpol-ellenőrzés
- 19:18 Magyar Péter: történelmi léptékű a kormány előtt álló munka
- 17:03 Letették az esküt a Tisza-kormány miniszterei
- 15:59 Négy minisztérium vezetői vétójogot kapnak a kormányzati döntéshozatali mechanizmusban
- 13:53 Magyar Péter: a Tisza-kormány a nemzet és nem a miniszterelnök szolgálója lesz
- 11:50 Választás 2026 - Lejár a határidő a plakátok eltávolítására
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


