A halálos balesethez siettek
Baleseti helyszínelők borultak árokba Bajánál
Balesetet szenvedettek az 55-ös főúton történt, két halálos áldozatot követelő karambolhoz siető rendőrök. A helyszínelők autója árokba borult, miután egy szabálytalankodó autós eléjük kanyarodott.
2012.12.21 20:26HavariaPressA szirénázó, az 55-ös főút 92-es kilométerénél történt balesethez siető rendőrautót egy szemből érkező, kanyarodó autó kényszerítette az árokba. A megkülönböztető jelzést használó rendőrautónak a karambolt okozó, kínai állampolgárságú sofőr nem adta meg az elsőbbséget.
A rendőrautó vezetője, hogy a karambolt elkerülje, az árokba kormányozta járművét. A mentők két rendőrt - rendőrautóban ülő közlekedésrendészeti osztályvezetőt és egy baleset helyszínelőt - szállítottak kórházba a helyszínről.
Az 55-ös út 92-es kilométerénél, a Csávoly és Baja közötti szakaszon pénteken délután történt tragikus baleset. Egy Baja felé tartó Renault előzés közben belerohant egy szemből érkező Suzukiba. A frontális karambolban ketten vesztették életüket: a balesetet okozó 32 éves bajai férfi, valamint a másik gépkocsi egyik utasa, egy nő. A Suzuki vezetője és a másik utas súlyosan megsérült.
A mentés és a helyszínelés idejére a főutat teljes szélességében lezárták.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 6:09 Lövöldözés egy kaliforniai főiskolán
- 20:08 Angliában kitiltják a transznemű nőket a női futballból
- 18:56 Kettős jubileum a pápai Nagytemplomban
- 16:41 Ezért hagyd ki inkább a banánt a smoothie-ból!
- 14:24 Izrael történetének legnagyobb erdőtüzei tombolnak - videók
- 12:21 Izrael légi csapásokat hajtott végre a szíriai elnöki palota közvetlen környezetében
- 10:00 A Győzelem Napjára időzített terrorcselekményt hiúsítottak meg Oroszország déli részén
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06