Kigyulladt Szentendre felé
Lángolt a HÉV a Filatorigátnál
Kigyulladt a Szentendrére közlekedő HÉV egyik kocsija szerda délután a Filatorigát megállónál; a tüzet eloltották, senki sem sérült meg.
2012.03.21 16:38MTIKisdi Máté, a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője elmondta: a szerelvény vezetője, miután észlelte a tüzet, áramtalanította a kocsit és porral oltóval megkezdte az oltást. A kiérkező tűzoltók eloltották a tüzet, jelenleg annak okát vizsgálják.
Erős János, a BKV fődiszpécsere elmondta: a szerelvény nem szállított utasokat.
A tűzoltóság vizsgálatának ideje alatt az Árpád híd és Kaszásdűlő megálló között egy vágányon, váltakozó irányban közlekednek a járatok - tette hozzá a fődiszpécser.
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 14:43 NAÜ - Nincs bizonyíték arra, hogy Irán atombombán dolgozna
- 12:33 Tömegsír egy apácák által működtetett anyaotthonnál - közel 800 gyermek holttestét rejtheti egy szennyvíztározó
- 10:04 Újraélesztettek egy két hónapos csecsemőt Fejér vármegyében
- 8:41 Óriási vihar csapott le a horvát tengerpartra - videó
- 6:40 Az EU továbbra sem ismeri el a Krím és Szevasztopol orosz annektálását
- 22:38 Ukrán légierő: többen meghaltak és megsebesültek az éjjeli légitámadásban
- 20:37 Az autóbuszokon letölthető, ingyenes digitális könyvekkel népszerűsíti az olvasást a madridi önkormányzat
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06