Egy gyermek is megsérült
Frontális karambol: megcsúszott a jeges úton az autó
Baleset történt szombaton reggel a 45-ös úton.
2012.01.14 12:25ma.huEgy Renault személygépkocsi, miközben Szentes felől Kunszentmárton irányába haladt, a jeges úton megcsúszott, áttért a menetirány szerinti bal oldalra, ahol frontálisan ütközött a szemből érkező kisteherautóval.
A baleset során a személygépkocsi vezetője és 8 éves utasa sérültek meg, elsődleges vizsgálatok alapján könnyebben. Mindkét járműben utazók valamennyien használták a biztonsági övet.
A helyszínelés és műszaki mentés idejére – kb. 1 órán át – teljes útlezárás volt ezen az útszakaszon.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 6:37 Trump Mobile - Aranyszínű okostelefonnal bővül Donald Trump üzleti birodalma
- 22:43 Hogyan segíthet a pszichológia abban, hogy jobban érezzük magunkat fürdőruhában?
- 20:52 Brit meleg pár ellen emeltek vádat egy örökbe fogadni kívánt csecsemő megerőszakolása és meggyilkolása miatt
- 18:51 Szijjártó Péter: több evakuációs művelet is folyamatban van a magyarok kimenekítése érdekében
- 16:48 Megpróbálták kirabolni a solymári MagNet bankot
- 14:47 Balaton - Lokális algavirágzás, árvaszúnyog-rajzás, csökkenő vízállás
- 12:15 Zalaegerszegen tovább bővítik az északi ipari parkot
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06