Egy buszon
Fegyvereket és lőszereket találtak egy bosnyák utasnál Tompán
A pénzügyőrök egy Szerbia és Hollandia között, menetrend szerint közlekedő autóbuszt és utasait ellenőrizték kedden a tompai határkirendeltségen.
2015.02.12 08:58MTIKét maroklőfegyvert és kilenc lőszert találtak a pénzügyőrök egy menetrend szerint közlekedő buszon utazó bosnyák férfinél Tompán - tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal Dél-alföldi Regionális Vám- és Pénzügyőri Igazgatósága csütörtök reggel az MTI-t.
Némedi-Varga Éva közlése szerint a pénzügyőrök egy Szerbia és Hollandia között, menetrend szerint közlekedő autóbuszt és utasait ellenőrizték kedden a tompai határkirendeltségen.
A fegyvereket és a lőszereket a férfi bőröndjének béléshuzata alatt, vattába csomagolva találták meg. A férfi ellen eljárás indult - közölte a pénzügyőr őrnagy.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:35 Karácsony Gergely: két és fél paksi atomerőműnyi energia rejlik a budapesti temetőkben
- 16:10 Köztársasági elnökké választották Baka Andrást
- 10:49 Kapitány István: kizárják az OPUS TITÁSZ-t az RRF-pályázatokból
- 22:45 Járosi Péter: A Mi Hazánk képviselői nem álltak fel a roma holokauszt áldozatainak emlékére - videó
- 18:42 Feljelentést tett Bicskei László a Gondosóra program miatt - azt ígéri, maga a szolgáltatás megmarad
- 16:41 Kapitány István keményen nekiment a Fidesznek: Érdekes, amikor hazugságról és kamuról ön nyilatkozik
- 16:41 Pusztító, 7,4-es földrengés rázta meg Kolumbiát - már több mint kétszáz halottról érkezett jelentés
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


