Még pihennie kell pár napot
Hazaengedték a kórházból Paul McCartneyt
Paul McCartney egy héttel ezelőtt vírusfertőzéssel került kórházba Tokióban, emiatt néhány koncertjét is le kellett mondania. Mostanra elhagyta a kórházat, de orvosai még néhány nap pihenést írtak elő neki.
2014.05.23 14:29MTI
A Beatles egykori tagja ázsiai koncertkörútján betegedett meg, emiatt Japánban négy előadását kellett lefújni, és Dél-Koreába sem tud elutazni, ahol jövő szerdán először lépett volna fel. A Paul McCartney nevében kiadott közlemény szerint a kórházi kezelés sikeres volt, de az orvosok még pár napos pihenést írtak elő neki.
"Pault nagyon megindította a sok üzenet és jókívánság, amit a rajongóktól kapott a világ minden tájáról" - idézte a közleményt a BBC pénteki kiadása. A 71 esztendős brit zenész világkörüli turnéja nyáron folytatódhat: június és augusztus között 19 koncertje lesz az Egyesült Államokban.