A kormányprogram mellett, a gyűlöletbeszéd ellen

Gyurcsány Ferenc melletti szimpátiatüntetés lesz szombaton

Gyurcsány Ferenc melletti szimpátiatüntetést szerveznek a baloldal szimpatizánsai szombatra a budapesti Szent István Parkba - olvasható a pénteki Népszavában.

2008.02.29 06:39Népszava

A miniszterelnök és a kormány programja mellett, a gyűlöletbeszéd ellen akarnak demonstrálni - derül ki az MSZP-hez közelálló kapcsolat.hu honlapon megjelent e-mailből.

A szervezők január 19-re már meghirdettek egy hasonló demonstrációt, ám azt "elhalasztották", miután a kormányfő és vezető szocialista politikusok is úgy nyilatkoztak, a feszült belpolitikai helyzetben a tüntetés inkább ártana, mint használna a kormánynak.

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.